U petak, 9. kolovoza na Forumu u 21,00 sat održat će se promenadni koncert OKUD-a „Istra“ u sklopu manifestacije „Glazba i grad 2024.“
U promenadnom koncertu nastupit će harmonikaški orkestar “Stanko Mihovilić” OKUD-a „Istra“ koji će se predstaviti popularne, tradicionalnim i evergreen skladbama i mladi bandovi OKUD-a Istre. Orkestrom će dirigirati Julian Grgorović, a bandove je pripremio Aleks Nadišić.
Organizator programa je SAKUD, suorganizator OKUD „Istra“. Pokrovitelji programa su Grad Pula i TZ Grada Pule.


