Općinski načelnik Edi Pastrovicchio sa svojim suradnicima upriličio je prijem za doktora Vilima Kremenića, dr. med. koji je vodio ambulantu opće obiteljske medicine u Balama i Kanfanaru.
Povod prijema bio je odlazak u mirovinu ovog vrijednog liječnika koji je punih 34 godina brinuo o zdravlju naših građana. Naime doktor Kremenić je svaki dan radio u obje ambulante te je uvijek bio dostupan svim pacijentima. Dvije vrline po kojima se doktor Kremenić isticao jesu zasigurno humanost i empatija.
Načelnik se zahvalio doktoru na trudu i posebnom entuzijazmu koji je utkao u svoj dugogodišnji radni vijek te mu zaželio puno zdravlja i uživanja u zasluženoj mirovini.
Doktor Kremenić još sutra radi a nova doktorica Renee' Širac iz Zagreba počinje s radom od idućeg tjedna.


