Pula i njezini stanovnici još uvijek su pod dojmom velikog požara koji je zahvatio dio područja najvećeg istarskog grada.
Zbrajaju se štete, a uzroke požara utvrđuje policija, potvrdio nam je zapovjednik istarskih vatrogasaca i županijski načelnik civilne zaštite Dino Kozlevac. "Postoji određena materijalna šteta, no stambeni objekti su sačuvani. Srećom, ljudi nisu stradali te nema ozlijeđenih. Izgorjeli su automobili koji su tamošnjem mehaničaru služili za rad, a stradalo je i nekoliko gospodarskih objekata.
No, ekološka šteta uzrokovana požarom, nemjerljiva je, a policija danas provodi istragu o njegovim uzrocima, kaže Kozlevac.

