Mjesto velikog požara u Puli koji još uvijek nije lokaliziran, ali je stavljen pod nadzor, danas je posjetio i istarski župan Boris Miletić. Njegove riječi prenosimo u nastavku.
"Velike zahvale upućujemo svim vatrogascima iz javnih vatrogasnih postrojbi i dobrovoljnih vatrogasnih društava, svim građanima koji su pomagali u gašenju požara. Vidjeli smo još jedan dokaz istarske solidarnosti na djelu.
Također, današnja promptna reakcija dokaz je da sustav javnih vatrogasnih postrojbi u Istri itekako dobro funkcionira. Ovo je jedan od kompliciranijih požara i mislim da Pula ne pamti požar koji se ovoliko približio obiteljskim kućama.
Ključno je da nitko nije stradao i da su objekti zaštićeni pa još jednom upućujem velike zahvale našim vatrogascima koji su i ovoga puta pokazali svoju stručnost i požrtvovnost kako bi zaštitili prije svega zdravlje ljudi, a nakon toga i materijalno dobro", poručio je župan Miletić.

