Posljednjih dana bilježimo porast broja novozaraženih u našoj zemlji. Na epidemiološku situaciju se na uvodnom dijelu sjednice Vlade osvrnuo premijer Andrej Plenković i pozvao građane na oprez.
''Nema zemlje koja trenutno poduzima neke strože mjere, svi prate situaciju i nastoje živjeti što normalnije uz one mjere opreza o kojima smo govorili već više od dvije godine.
Ono što se može očekivati su preporuke HZJZ-a da se krene s novim krugom cijepljenja kada dođemo bliže jeseni ove godine kako bi se što veći broj naših sugrađana zaštitio od korone'', poručio je premijer Plenković.

