U Poreču je proteklog vikenda odigrano pojedinačno i ekipno prvenstvo Istarske županije u svim kategorijama. Stolnoteniski klub "Jadran" iz Poreča je odlično organizirao prvenstvo u dvorani Finida čime je i završena stolnoteniska sezona.
Natjecatelji iz stolnoteniskog kluba "Vrsar" osvojili su devet postolja, i to : Klinceze 3.mjesto Lena Stanislava Mrkobrada, 2. Ena Banjac. Najmlađi kadeti: 2.mjesto Paolo Pulić. Mlađi kadeti 3. mjesto Emil Prekalj. Juniorke, 3.mjesto Ema Brizić, 2. mjesto Ana Lukež. Seniorke - 2. mjesto Ana Lukež.
U ekipnom dijelu igrane su kategorije kadetkinja i mlađih kadeta. Kadetkinje Vrsara u sastavu Ema Brizić, Morena Brajković i Ena Banjac osvojile su 2. mjesto, dok su mlađi kadeti u sastavu Emil Prekalj, Kevin Sirotić i Paolo Pulić ove godine bili najbolji na prvenstvu osvojivši 1.mjesto.
Od 12.6. slijedi i pauza od treninga i natjecanja do 12.7.2022.

