Ovog su tjedna započeli i dovršeni radovi na uređenju pročelja društvenog doma u Bibići.
Nakon što je u prethodnom razdoblju obnovljen krov doma, zamjenjena vanjska stolarija i uređeni sanitarni čvorovi na red je došlo i završno uređenje pročelja zgrade. Izvođač radova je tvrtka Duas iz Bibići.
''Ovime će još jedan općinski prostor javne namjene biti u potpunosti stavljen u funkciju i na korištenje našim mještanima. Tijekom slijedećeg tjedna očekuje se i nastavak radova na Društvenom domu u Juršićima'' rekao nam je zamjenik načelnika općine Svetvinčenat, Dean Perković.
✅ [ DOVRŠENI RADOVI NA DOMU U BIBIĆIMA] Tijekom jučerašnjeg dana okonačani su radovi na pročelju Društvenog doma u Bibićima. Slijedeći na redu je drušveni dom u Juršićima za potrebe žitelja Roverije.
Objavljuje Općina Svetvinčenat u Četvrtak, 22. travnja 2021.

