Zbog izgradnje trafostanice od prekjučer je za promet vozilima zatvorena Ulica Mattea Benussija u Rovinju.
Da se nešto događa s ulicom vidljivo je već na njenom početku koji graniči s Trgom na Lokvi gdje su postavljenje metalne ograde i znak zabrane vožnje vozilima.
Zbog privremene regulacije, pojačan je promet vozilima Obalom Aldo Negri.

Kako doznajemo takvo će stanje potrajati do sredine travnja,jer osim Benussijeve radovi će obuhvatiti i Ulice Vijenac braće Lorenzetto i Fontane.
Radove na elektroenergetskoj građevini TS- autobusna stanica izvode djelatnici tvrtke Gajanakopa iz Vodnjana, a njihov je investitor pulski HEP.

